Dluhopisy

Investujte do dluhopisů se zajímavým výnosem 18 % za 3 roky

Bezpečné dluhopisy s úrokem 6 % p.a. dynamicky rostoucí společnosti, která se může pyšnit letitými zkušenostmi a garancí měsíčního vyplácení úroků.

Chci investovat

  Souhlasím se zpracováním osobních údajů

  Nejrychleji rostoucí bytové družstvo v ČR
  Vyplácení úroků každý měsíc
  Působíme po celé České republice

  S námi jistá investice

  Dluhopisy jsou vhodnou investicí v případě, že dipsonujete volnými peněžními prostředky, které si přejete zhodnotit. My garantujeme kromě úroku 6% invetsici do stabilního a nejraychleji rostoucího družstva v České Republice.

  Reality jsou jistota

  Dluhopisy jsou vhodnou investicí v případě, že disponujete volnými peněžními prostředky, které si přejete zhodnotit. My garantujeme kromě úroku 6% investici do stabilního a nejrychleji rostoucího družstva v České Republice.

  Dluhopis s výnosem 6%

  Jmenovitá hodnota dluhopisu
  100 000 Kč
  Minimální výše investice
  100 000 Kč
  Úrok
  6%
  Výplata úroku
  měsíčně
  Emitent
  Bytové družstvo Jak bydlet doma IV
  Datum emise dluhopisu
  1.11.2021
  Datum konečné splatnosti
  31.10.2024
  Ke stažení:

  Spočítejte si výnos

  Modelový výnos při úroku 6%
  100 000 Kč 2 500 000 Kč 5 000 000 Kč
  Měsíční výnos 12 500 Kč

  Zajímá vás více?

  Pokud vás zaujala možnost vložit své investice do dluhopisů, vyplňte prosím formulář a my se vám co nejdříve ozveme.

   +420

   Souhlasím se zpracováním osobních údajů

   Často kladené dotazy

   Máte nějaké otázky? Podívejte se, zda nenalezete odpověď mezi dotazy, s kterými se nejčastěji setkáváme. Pokud ne, obraťte se na nás.

   Velká část našich investorů si vybírá dluhopisy především z důvodu liberální volby investic a v mnoha případech se jedná i o rozšíření svých působností v investičním světě. Vaší investicí do dluhopisů vám zaručujeme garanci, že každý měsíc obdržíte výplatu sjednaných úroků, a to ve výši úrokové míry. Po ukončení platebního období od nás obdržíte i vaši investici. Vzhledem ke skutečnosti, že ceny nemovitostí neustále rostou a roste i samotná poptávka, je zisk u tohoto druhu investic prakticky zaručen. Nesmíme zde opomenout ani fakt, že se jedná o bezkonkurenčně nejbezpečnější investici, která je jistější než například nově vznikající startupy či technologie. Můžeme vám nabídnout stabilní základnu české společnosti společně s nejrychleji dynamicky rostoucím družstvem v ČR.

   Minimální částka, kterou u nás můžete investovat je v hodnotě 100 000 Kč. Tomu odpovídá i nominální hodnota jednoho dluhopisu. Splatnost našich dluhopisů je 1 rok a vyplácení úroků u nás probíhá každý měsíc na váš účet. Jednoduše řečeno vám každý měsíc chodí na účet úrok a po roce vám bude vrácena i celá investice.

   Na trhu s investicemi do nemovitostí působíme již několik let, vše si můžete ověřit přímo v obchodním rejstříku firem spisové značky B 20616/MSPH Městského soudu v Praze. Do našeho týmu patří celá řada profesionálních ekonomů, advokátů, právníků a poradců. Naší nejlepší referencí je stovka spokojených klientů. Jsme obezřetní, proto jsou všechny prostředky na vkladovém účtu ze zákona pojištěny.

   Za žádných okolností během doby dluhopisu nedochází z naší strany k žádným změnám ve výši úrokové sazby. Úrokovou míru máte od nás fixně garantovanou, a to po celou dobu trvání vaší investice. Zákon však myslí na daňovou povinnost u výnosů z těchto investic, proto je nutné je zdanit.

   Můžete se nám ozvat telefonicky nebo přes náš kontaktní formulář. Co nejdříve se s vámi naši specialisté spojí a nezávazně vám poskytnou veškeré potřebné informace o dluhopisech a typem investování a ročními výnosy.

   Některé naše nemovitosti

   Naše nemovitosti můžete najít po celé České republice, u nichž se můžeme radovat z kladných referencí od našich spokojených klientů. Hodnota 1 mld. Kč za nákup nemovitostí a 50 mil. Kč za správu nájemného je výsledek naší práce již od roku 2015.

   Byt 3+1
   87 m²
   Jihomoravský kraj
   Rodinný dům
   101 m²
   Jihomoravský kraj
   Rodinný dům
   130 m²
   Středočeský kraj
   Rodinný dům
   135 m²
   Liberecký kraj

   Přehled již koupených nemovitostí