Investice do družstva

Pyšníme se nejrychleji dynamicky rostoucím družstvem v ČR

Poohlížíte se po zajímavé investiční příležitosti? Využijte jedinečnou šanci investovat ve světě nemovitostí.

Chci investovat

  Souhlasím se zpracováním osobních údajů

  Jak vznikají nejvýhodnější investiční příležitosti

  Je nám jasné, že nejlepší a nejperspektivnější investiční příležitost je taková, která zaručuje garanci spolehlivosti a pravidelnosti. A přesně proto naši investoři vkládají své finance do koupi nemovitostí prostřednictvím bytových družstev.
  Abychom skutečně mohli garantovat vše výše zmíněné, naše investory spojujeme pouze se solidními, a především spolehlivými nájemníky. Ve většině případů se jedná o nájemníky, kteří formou nájmu splácejí svoji nemovitost, a tak je už samotná predikce řádného splácení a užívání nemovitosti prakticky zaručena.
  Nájemníci mají díky včasným platbám možnost nemovitost získat zpět do osobního vlastnictví. Investoři v takovém případě mají jistotu, že se jim jejich investice vyplatí a nepřijdou o ni.
  V dnešní době se vyplatí být připraven na všechno, tedy i na nájemníky, kteří se dostanou do finanční tísně a nebudou moci splátky nadále splácet. V takových případech jsme schopni nájemníky okamžitě nahradit novými. Řádné splácení ze strany nájemníků zajištuje všem stranám pozitiva, proto děláme vše, abychom byli spokojeni všichni.

  Jak registrujeme nové investory

  1
  Odešlete formulář
  Prvním krokem je vyplnění registračního formuláře, který naleznete níže. Jakmile formulář obdržíme, naši pracovníci ho neprodleně zpracují.
  2
  Obdržíte dokumentaci
  Na vaši emailovou adresu vám odešleme návrh celé dokumentace společně s dalšími údaji.
  3
  Podepíšeme smlouvy
  V okamžiku, kdy společně podepíšeme nezbytnou dokumentaci, stáváte se součástí našeho bytového družstva, stáváte se naším novým investorem.

  Registrační formulář

  Chcete své úspory nechat růst a nebojíte se investovat? Ozvěte se nám pomocí našeho registračního formuláře.

   +420

   Souhlasím se zpracováním osobních údajů

   Některé naše nemovitosti

   Naše nemovitosti můžete najít po celé České republice, u nichž se můžeme radovat z kladných referencí od našich spokojených klientů. Hodnota 1 mld. Kč za nákup nemovitostí a 50 mil. Kč za správu nájemného je výsledek naší práce již od roku 2015.

   Byt 3+1
   87 m²
   Jihomoravský kraj
   Rodinný dům
   101 m²
   Jihomoravský kraj
   Rodinný dům
   130 m²
   Středočeský kraj
   Rodinný dům
   135 m²
   Liberecký kraj

   Přehled již koupených nemovitostí