O nás

Šance dáváme i těm, kterým ostatní nevěřili. Nebojíme se investovat do podceňovaných příležitostí. Skupina MMGFG je tu s Vámi.

+0 let

na trhu

+0

spokojených klientů

+0 mld. Kč

v nemovitostech

Poznejte náš tým

Náš tým působí na českém trhu již od roku 2015 a neustále se rozrůstá, aktuálně je jeho součástí více jak 30 zaměstnanců. Ten, kteří na celou posádku úspěšně dohlíží, je samotný zakladatel holdingu Mgr. Michal Moučka, který zároveň udává směr, kterým společnost jde. Celý tým se pak společnými silami snaží poskytnout ty nejlepší produkty a služby na trhu.

+0

členů v týmu

+0

let na trhu

Náš business stojí na čtyřech pilířích

01. Finanční pomoc

Klientům s finančními problémy nabízíme možnost zbavit se jich prostřednictvím výkupu jejich nemovitosti. Koupená nemovitost přechází do družstevního vlastnictví a lidé mají možnost v ní nadále bydlet a splácet ji formou nájmu. Takoví nájemníci mají vztah k nemovitosti a jsou motivovaní k řádnému splácení.

02. Bydlení ve vlastním

Prostřednictvím našich bytových družstev pomáháme lidem, kteří nedosáhnou na hypotéku bydlet ve vlastním. Nabízíme družstevní bydlení těm, kteří hledají cestu k získání vlastní nemovitosti. Nemovitost splácí formou anuitního nájemného. Jakmile splatí celou částku, nemovitost získají do 100% vlastnictví.

03. Výkup podílů nemovitostí

V rámci jednoho z našich projektů vykupujeme části nemovitostí - podíly. Nevadí nám ani extrémně malé, či extrémně složité případy. Klientům pomáháme řešit veškerou administrativu smluv. Přichází za námi klienti, kteří vlastní podíl a neví si s ním rady. My jim pomůžeme obstarat veškerou administrativu a podíl od nich vykoupíme.

04. Peníze za nemovitost

Klientům, kteří mají zájem o rychlý prodej své nemovitosti jsme schopni zajistit finance během několika dnů. Jedná se většinou o klienty, kterým pomáháme řešit složitou životní situaci, kdy potřebují rychlé zpeněžení svého majetku. Pro ty je to rychlá cesta k tomu, jak zajistit prodej nemovitosti bez zbytečného čekání. Ať se jedná o dům, byt či chatu.

Skupina MMGFG

Kořeny naší korporátní skupiny MMGFG a.s. sahají až do roku 2015, kde jsme si uvědomili, že nabídka možností na českém realitním trhu, která je zároveň spojená s nabídkou hypotečních úvěrů je z našeho pohledu absolutně nedostatečná, a to především u lidí, kteří se ocitli ve finanční tísni.

Na základě našeho průzkumu a reálných dat z nejrůznějších statistik, se až půl milionů lidí v České republice nachází na tenkém ledě spojeném s životním minimem. Společnost se nám nevědomky a neeticky rozděluje na ,,bohaté a chudé‘‘ a téměř desetina všech obyvatel naší země se reálně nachází v neřešitelné finanční pasti. Díky této smutné, ale zároveň aktuální situaci, tito lidé nejsou schopni vytvořit tzv. zdravou kupní sílu, a to ani nájemně schopnou sílu, která by si mohla dovolit vlastní bydlení. Velký problémem takovýchto lidí je především stupňování a celkový růst jejich problémů, který ve většině případů vyústí do poslední fáze, a tou je, že přijdou o svoji střechu nad hlavou. Jakmile se už jednou lidé dostanou do takových problémů, je velmi těžké se vrátit zpět do běžného života.

Naše společnost zde zpozorovala nejen obchodní příležitost, ale především jakousi úlohu těmto lidem podat pomocnou ruku v podobě udržení si svého bydlení. Situaci řešíme odkoupením nemovitosti do našeho bytového družstva a následné pronajmutí původním majitelům. Ti mají možnost svou nemovitost získat zpět do osobního vlastnictví, a to za pomoci pravidelných měsíčních splátek, kterými si své bydlení postupně splácejí. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a zcela diskrétně.

Kde nás najdete

Navštívte některou z našich dvou poboček

Ječná 550/1, Praha 120 00
Krále Jana 259, Chotěboř 583 01