Odhad ceny nemovitosti

Nezávazný odhad ceny nemovitosti zcela zdarma

Obraťte se na nás a nechte si ocenit vaši nemovitost.

Kontaktujte mě

  Nezávazná poptávka
  My vám nabídneme řešení, vy nic neřešíte. Vstupní nezávazný formulář, zhodnocení vaší životní situace a navržení možného východiska poskytujeme zdarma. Jaké bude vaše stanovisko k námi navrženému řešení, už záleží pouze na vás.
  Solidní nabídka
  V žádném případě nemáme potřebu vaši nemovitost nijak podhodnocovat. Všechny karty vám vyložíme na stůl hned na začátku, abyste věděli, co kolik stojí, a s čím můžete počítat. Vaši nemovitost vám pomůžeme prodat obratem, to samé se týká i vytvoření potřebné dokumentace k prodeji.
  Ukážeme vám směr
  Ať už jste se ocitli v jakékoliv náročné životní situaci, jsme schopni vám nabídnout konkrétní východisko. Nechcete se vzdávat svého domova, ale chcete i nadále žít svůj život ve vlastním, či byste se rádi osvobodili od závazků, kterými jste upoutáni? My vám pomůžeme najít správný směr k vyřešení všech vašich problémů.

  Pomohli jsme stovkám klientů zlepšit kvalitu jejich života

  Vlastníte nemovitost? Zajímá vás, jaká je její aktuální odhadní hodnota? Znát konkrétní cenový odhad nemovitosti se vám může hodit v mnoha případech. Nikdy nemůžete vědět, jestli třeba právě vy nebudete v budoucnu řešit prodej nemovitosti nebo se nebudete potýkat s rozvodem a jeho majetkovým vyrovnáním. Prodejem nemovitosti se dají vyřešit i náročnější životní situace, jakou jsou například finanční tíseň. Nemovitost pro vás rádi oceníme.

  Kontaktní formulář

  Potřebujete znát konkrétní cenu vaší nemovitosti? Vyplňte náš kontaktní formulář a my vám zašleme její cenový odhad.

   +420
   Souhlasím se zpracováním osobních údajů

   Často kladené dotazy

   Máte nějaké otázky? Podívejte se, zda nenalezete odpověď mezi dotazy, s kterými se nejčastěji setkáváme. Pokud ne, obraťte se na nás.

   Znát konkrétní odhadní cenu nemovitosti (dům, byt, chalupa, pozemek, garážové stání aj.), se vám může hodit nejen pro její prodej, ale i k případnému prodeji podílu, jako základ pro sjednání hypotečního úvěru, hypotéky formou nájmu nebo dalších jiných možných půjček. Slouží i jako důležitá informace pro případné řešení těch nepříjemných životních situací, jako může být finanční tíseň, rozvodové nebo dědické řízení.

   Naše společnost je jedna z nejvíce dynamicky rostoucích firem, která našim klientům nabízí možnost družstevního bydlení, a to po celé České republice. Na trhu s nemovitostmi jsme již od roku 2015 a během té doby jsme získali celou řadu zkušeností ze světa realit, navíc velkou část nemovitostí i sami vykupujeme. 

   Díky velkému množství našich spolehlivých investorů si můžeme dovolit odkoupit minimálně jeden dům nebo byt každý den. Za úkol si dáváme i nabídnout pomocnou ruku tam, kde veškerá pomoc ze strany státních institucí selhala a lidem, kteří nevědí, jak se z obtížných životních situací dostat ven, pomoci. Vaši nemovitost nebudeme nijak podhodnocovat, naopak, budeme se snažit jí na její hodnotě navýšit co možná nejvíce. Naše nabídky jsou pro vás férové. Naším přáním je zlepšit kvalitu života našich klientů, a to nám může garantovat stovka spokojených klientů, kteří nám už svoji důvěru dali.

   Na internetu naleznete nesčetné množství různých druhů kalkulaček pro výpočet odhadu ceny vaší nemovitosti, avšak celá řada z nich není schopná do svého výpočtu zahrnout i další faktory, které mohou velmi výrazně ovlivnit výslednou částku.

   Naše ocenění je v tomto směru přesné, jelikož se jeho výpočtu nevěnoval žádný obyčejný kalkulátor, ale specializovaný tým profesionálů. Vzhledem ke skutečnosti, že jsme nejrychleji dynamicky rostoucí společnost s nabídkou družstevního bydlení, jednáme s každým klientem zcela individuálně, tzn. nasloucháme vaším přáním a vašim potřebám. Jsme schopni zajistit vše nezbytné co souvisí s administrativou a právními kroky, navíc naše služba poradenství vás nic nestojí, je zcela zdarma.

   Pro správný výpočet odhadní ceny vaší nemovitosti se řídíme celou škálou kritérií, je jimi například lokalita, ve které se vás dům nebo byt nachází, velkou roli pro výpočet hrají i dispozice celé nemovitosti. Dále se řídíme i tzv. cenovou mapou již zrealizovaných prodejů skrze celou ČR. Tam můžeme zařadit i informace z katastru nemovitostí nebo různé druhy databází z realitních kanceláří. 

   V neposlední řadě jsou to naše mnohaleté zkušenosti celého našemu týmu.

   Na nic nečekáme, vaše potřeby a přání jsou pro nás na prvním místě. Od předání zakázky jsme schopni vše začít řešit již do několika mála hodin.

   Ještě dnes začneme pracovat na tom, abyste se měli lépe

   Co můžete udělat dnes, neodkládejte na zítřek. Vyplňte prosím náš kontaktní formulář a my se vám ozveme do několika hodin s konkrétním cenovým odhadem vaší nemovitosti.

   Naše články o realitách