Prodej podílu

Vykoupíme váš spoluvlastnický podíl z domu, bytu nebo chaty

Potřebujete co nejrychleji prodat vás podíl z nemovitosti? S námi to jde snadno a rychle, výkup jsme schopni schválit již do dvou dnů!

Prodat podíl

  Okamžitá platba
  Výkup spoluvlastnického podílu schvalujeme do dvou dnů. Finanční prostředky vyplácíme dle vašich požadavků, a to na účet nebo v hotovosti.
  Smluvní dokumentace bez poplatků
  Osvobodíme vás nejen od veškerého papírování, ale i od všech zbytečných poplatků navíc.
  Řešíme všechny druhy podílů
  Dokážeme si poradit s jakýmkoliv typem podílu. Díky našemu týmu špičkových profesionálů pro nás není nic problém.

  Jaké podíly od vás můžeme vykoupit?

  Specializujeme se i na složité případy, pokud potřebujete prodat podíl u nemovitosti, která je součástí rozvodového řízení, dědictví či je zatížena jinými právními vadami, my vám s tím pomůžeme.

  Části bytu

  Části domu

  Části chaty

  Výhody, které jinde nenajdete

  přes 0

  spokojených kllientů

  do 0

  hodin odpovíme

  do 0

  dní schválíme výkup

  Jak to u nás funguje?

  Prodej podílů u nás funguje v následujících krocích.

  01.

  Vyplníte náš kontaktní formulář

  Naše nabídka vás k ničemu nezavazuje a je navíc bezplatná. Po odeslání kontaktního formuláře se s vámi spojíme v řádech několika málo hodin.
  02.

  Obdržíte cenovou nabídku

  Na základě všech informací, které od vás obdržíme, vyhotovíme cenovou nabídku. Díky naší spolupráci s mnoha ověřenými a spolehlivými investory, disponujeme i velkým množstvím nemovitostí - máme velké finanční rezervy, díky kterým jsme schopni vás obratem vyplatit velmi solidní finanční částkou.
  03.

  Vyhotovíme potřebnou dokumentaci

  Vše s vámi konzultujeme, budete přesně vědět, jaké další kroky budou z naší strany následovat. Vypracujeme zdarma kompletní dokumentaci pro všechny právní úkony včetně dokumentace pro katastr.
  04.

  Podepíšeme smlouvu

  Jakmile společně podepíšeme smluvní listiny, neprodleně zahajujeme jednání s katastrálním úřadem.
  05.

  Vyplatíme vám peníze

  Po posledním kroku, kterým je podpis smluv se společně domluvíme na volbě předání finančních prostředků (hotově, na účet).

  Kontaktní formulář

  Rádi byste se dozvěděli více o prodeji spoluvlastnického podílu? Můžete nás nezávazně kontaktovat a my se vám co nejdříve ozveme.

   +420

   Souhlasím se zpracováním osobních údajů

   Co o nás říkají naši klienti?

   Často kladené dotazy

   Máte nějaké otázky? Podívejte se, zda nenalezete odpověď mezi dotazy, s kterými se nejčastěji setkáváme. Pokud ne, obraťte se na nás.

   Naše služba nabízí kompletní servis, díky kterému je prodávající osvobozen od zdlouhavých procesů spojených s prodejem, jako je například potřebná inzerce objektu, fotodokumentace, zajištění prohlídek nemovitosti a v neposlední řadě nalezení vážného kupce. Pokud zrovna neoplýváte kouzlem vaší osobnosti a nenarodili jste se jako obchodník, raději tyto úkony přenecháte realitní kanceláři, ale ani u ní nemáte garanci, že k prodeji skutečně dojde. Jednání s námi je pro vás ta správná cesta, kterou se můžete vydat, jelikož už jinam chodit nemusíte, my vše zařídíme za vás. Jednoduše řečeno u nás najdete vše na jednom místě. Zastoupíme vás ve všech právních jednání, včetně jednání s katastrálním úřadem, zajistíme nezbytnou administrativu, a jako bonus navíc od nás získáváte peníze okamžitě. S námi na nic čekat nemusíte.

   Ano, zákon vám tuto povinnost ukládá po dobu 6 měsíců. Po uplynutí této lhůty vám již nic nebrání k tomu, abyste svůj podíl prodali komukoliv, a to i bez souhlasu spoluvlastníků.

   Ostatní spoluvlastníci mají pouze právo prodloužit lhůtu, ve které se mohou vyjádřit k vaší bance.

   Za žádných okolností vám nijak nesmí sami bránit a zakazovat prodání vašeho podílu.

   Ano, váš spoluvlastnický podíl můžete nabídnout k odkupu komukoliv a nemusíte mít k tomuto úkonu souhlas ostatních majitelů.

   Samozřejmě můžete, není nijak omezeno, kolik podílu musíte prodat, proto můžete prodat i jen jeho část.

   Vše jsme schopni vyřídit s vámi na dálku, k nám na pobočku klienti zavítají jen ve výjimečných případech.

   Naše články o realitách