Prodej nemovitosti s hypotékou

Prodej nemovitosti s hypotékou rychle a bezpečně

Na českém realitním trhu působíme již několik let, komplikované obchodní případy pro nás nejsou žádnou překážkou. Snadno si poradíme i s prodejem nemovitosti, která je zatížena hypotékou, jsme schopni nabídnou i možnost v nemovitosti nadále bydlet.

Kontaktujte mě

  Starosti přenechte nám
  Ve dvou se to lépe táhne, proto vaše starosti a obavy od vás rádi převezmeme. Nemovitost vám můžeme vyplatit do 2. dne.
  Žádné zbytečné papírování
  Vyřešíme za vás vše od A do Z, zajistíme veškerou potřebnou administrativu spojenou s právními úkony a vykomunikujeme vše nezbytné i s vaší bankou.
  Bydlení ve vlastním
  Pokud se vám vaše hypotéka jeví jako nevýhodná, nabízíme řešení v podobě naší hypotéky a jejího splácení formou měsíčního nájmu.

  Překročila hypotéka vaše finanční možnosti?

  Už v okamžiku, kdy si lidé sjednávají hypotéku jim v hlavě běhají myšlenky nad tím, zda budou schopni ji splácet po celou dobu jejího trvání. Všichni pevně věří v to, aby se neocitli v situaci, kdy by výše hypotéky převyšovala jejich finanční možnosti. V životě ovšem nemáte nikdy 100 % jistotu, že všechny vaše plány a představy budou tikat jako hodinky, a vy se můžete dostat do problémů finančních, komplikovaného rozvodu či ztráty zaměstnání. Pokud už vás jakákoliv z výše zmíněných situací dostihla, nemusíte zoufat, my jsme schopni s vámi vyřešit i problémy, které se vám mohou jevit jako neřešitelné. Nemovitost od vás můžeme vykoupit a vy ji v podobě splátek formou chytrého nájemného můžete opět získat zpět do osobního vlastnictví.

  Jak to u nás funguje?

  Prodej nemovitosti u nás funguje v následujících krocích.

  01.

  Vyplníte krátký formulář

  Prvním krokem je vyplnění našeho kontaktního formuláře, kde nám nastíníte situaci, ve které se nacházíte.
  02.

  Domluvíme další kroky

  Po pečlivém prostudování vaší situace, vás budeme co nejdříve kontaktovat s dalším postupem.
  03.

  Nabídneme vám konkrétní řešení

  Každý z nás má své potřeby a každý z nás je originál, proto i naše nabídka řešení se pokaždé řídí požadavky klienta.
  04.

  Zpět do života

  Díky naším službám můžete opět začít volně dýchat a užívat si života se svými nejbližšími.

  Kontaktní formulář

  Nejste spokojeni se svojí současnou hypotékou? Nic neděláním nic nevyřešíte. Ozvěte se nám a my vás budeme co nejdříve kontaktovat.

   +420

   Souhlasím se zpracováním osobních údajů

   Často kladené dotazy

   Máte nějaké otázky? Podívejte se, zda nenalezete odpověď mezi dotazy, s kterými se nejčastěji setkáváme. Pokud ne, obraťte se na nás.

   Existují celkem tři možnosti, jak se takové nemovitosti zbavit. Jako první se nabízí vyměnit ji tzv. za hotové, druhou možností je najít kupujícího, který by stávající hypotéku buď převzal přímo na sebe nebo si ji sjednal u stejné banky. V tomto případě banky kupujícímu nenabízejí moc výhodné podmínky, proto z této varianty ve většině případech sejde. Poslední možností je, aby si kupující sjednal hypotéku u jiné bankovní instituce, ovšem všechny možnosti s sebou přináší mnoho starostí, především najít vážného kupce. 

   Pokud se rozhodnete prodat nemovitost přes nás, my za vás všechno vyřešíme a vám tak odpadají starosti spojené s prodejem. Spolupracujeme s celou řadou spolehlivých investorů, díky kterým jsme schopni vaši nemovitost okamžitě odkoupit a vás vyplatit. Obavy s hledáním nového bydlení můžete také hodit za hlavu, v nemovitosti, kterou od vás vykoupíme můžete i nadále bydlet a splácet nám ji formou nájemného s benefitem budoucího převodu nemovitosti opět do vašeho vlastnictví.

   Společnost MMGFG a.s. působí na českém trhu od roku 2015 a pyšní se celou řadou odborníků ve svém oboru, kteří ji zastupují navenek. Pod svou střechou máme právní zástupce, advokáty, ekonomy a finanční poradce, kteří se o vás profesionálně postarají. Využíváme i služeb notářských, advokátních nebo bankovních úschoven. Nic pro nás není problém, a to nám garantují stovky spokojených klientů včetně našich solidních investorů.

   Služby, které nabízíme jsou i přes naši provizi zaručeně výhodné. Z naší strany nemáme zájem vaši nemovitost zbytečně podhodnocovat, naopak. Vzhledem ke skutečnosti, že nemovitost od vás vykoupíme okamžitě, vy ušetříte čas spojený s inzercí nebo nekonečnými prohlídkami nemovitosti. 

   U nás najdete opravdu vše na jednom místě, nikam jinam už chodit nemusíte, veškeré právní úkony a potřebnou administrativu řeší naše společnost.

   Co se týče rychlosti jsme špičkou na trhu s nemovitostmi a konkurenci necháváme daleko za sebou. V okamžiku, kdy se na všem domluvíme začínáme konat, nic zbytečně neodkládáme, abyste i vy měli své peníze na účtu co nejdříve.

   Řídíme se heslem "Co můžeš udělat dnes neodkládej na zítřek." Po obdržení vašeho kontaktního formuláře se vám ozveme do několika málo hodin. Samozřejmě pokud potřebujete jednat okamžitě, můžete se s námi spojit i telefonicky.

   Můžeme vám pomoci ještě dnes

   Převezměte naše heslo "Co můžeš udělat dnes neodkládej na zítřek", ať můžete klidně spát a probudit se do nového bezstarostného rána, kde vaše problémy řeší už někdo jiný. Ozvěte se nám.

   Naše články o realitách